fbpx
Dobrzecka 95/8a Kalisz 62-800
biuro@gynotal.pl

Opinie

Gynotal to sterylny żel położniczy przyśpieszający i ułatwiający poród naturalny zarówno matce jak i dziecku. Stosowany jest także by chronić krocze przed rozerwaniem. Żel jest hipoalergiczny, może być stosowany zarówno u pierworódek jak i u wieloródek.

Created with Sketch.
Zdjęcie produktowe Gynotal
Polecam wszystkim zastosowanie żelu Gynotal, mój poród trwał co prawda 8 godzin, ale faza wypychania tylko 20 minut, nie pękłam, oczywiście bolało, ale myślę, że bez żelu mogło być dużo gorzej. Polecam, nie zaszkodzi i jeśli może pomóc to dlaczego nie spróbować? 😉
Żel położniczy Gynotal - Favicon - Gynotal.pl
Patrycja
źródło: femizone.pl
Gynotal żel położniczy użyłam podczas swojego pierwszego porodu, aplikacji żelu dokonywała Pani położna. Myślę, że przyczynił się do skrócenia poszczególnych faz porodu, choć ból jest bólem i dla każdego może być inaczej odczuwalny. Ja swój poród wspominam w miarę dobrze, jest to ból do zniesienia. Pozdrawiam.
Żel położniczy Gynotal - Favicon - Gynotal.pl
Kasia
Źródło: ceneo.pl
 Hej, stosowałam u siebie, urodziłam moje dziecko w 6h bez żądnego pęknięcia itp. Tak więc polecam szczerze  🙂 ;*
Żel położniczy Gynotal - Favicon - Gynotal.pl
Kamila
Źródło: profil Gynotal na facebooku
Mi wiele dał ten żel. Przez 4 godziny skurczów rozwarcie było 6 cm i nie chciało iść dalej. Po zaaplikowaniu pierwszej strzykawki od razu odeszły mi wody i za pół godziny nasz aniołek był już na świecie. Jednak w moim przypadku nie obeszło się bez nacięcia ale mały ważył 4440g
Żel położniczy Gynotal - Favicon - Gynotal.pl
Marta
żródło: profil Gynotal na facebooku
POTWIERDZAM, ŻE JESTEM PROFESJONALNYM UŻYTKOWNIKIEM I WYKONUJĘ ZAWÓD MEDYCZNY

ZAWARTOŚĆ STRONY PRZEZNACZONA JEST TYLKO DLA PROFESJONALNYCH UŻYTKOWNIKÓW WYKONUJĄCYCH ZAWODY MEDYCZNE LUB ZAJMUJĄCYCH SIĘ UŻYWANIEM LUB OBROTEM WYROBAMI MEDYCZNYMI W RAMACH CZYNNOŚCI ZAWODOWYCH. STRONA I JEJ ZAWARTOŚĆ NIE JEST PRZEZNACZONA DLA UŻYTKOWNIKÓW NIEPROFESJONALNYCH (NIE WYKONUJĄCYCH ZAWODÓW MEDYCZNYCH).