fbpx
Dobrzecka 95/8a Kalisz 62-800
biuro@gynotal.pl

Opinie

Gynotal to sterylny żel położniczy przyśpieszający i ułatwiający poród naturalny zarówno matce jak i dziecku. Stosowany jest także by chronić krocze przed rozerwaniem. Żel jest hipoalergiczny, może być stosowany zarówno u pierworódek jak i u wieloródek.

Created with Sketch.
Zdjęcie produktowe Gynotal
Polecam wszystkim zastosowanie żelu Gynotal, mój poród trwał co prawda 8 godzin, ale faza wypychania tylko 20 minut, nie pękłam, oczywiście bolało, ale myślę, że bez żelu mogło być dużo gorzej. Polecam, nie zaszkodzi i jeśli może pomóc to dlaczego nie spróbować? 😉
Żel położniczy Gynotal - Favicon - Gynotal.pl
Patrycja
źródło: femizone.pl
Gynotal żel położniczy użyłam podczas swojego pierwszego porodu, aplikacji żelu dokonywała Pani położna. Myślę, że przyczynił się do skrócenia poszczególnych faz porodu, choć ból jest bólem i dla każdego może być inaczej odczuwalny. Ja swój poród wspominam w miarę dobrze, jest to ból do zniesienia. Pozdrawiam.
Żel położniczy Gynotal - Favicon - Gynotal.pl
Kasia
Źródło: ceneo.pl
 Hej, stosowałam u siebie, urodziłam moje dziecko w 6h bez żądnego pęknięcia itp. Tak więc polecam szczerze  🙂 ;*
Żel położniczy Gynotal - Favicon - Gynotal.pl
Kamila
Źródło: profil Gynotal na facebooku
Mi wiele dał ten żel. Przez 4 godziny skurczów rozwarcie było 6 cm i nie chciało iść dalej. Po zaaplikowaniu pierwszej strzykawki od razu odeszły mi wody i za pół godziny nasz aniołek był już na świecie. Jednak w moim przypadku nie obeszło się bez nacięcia ale mały ważył 4440g
Żel położniczy Gynotal - Favicon - Gynotal.pl
Marta
żródło: profil Gynotal na facebooku

ZAWARTOŚĆ STRONY ZAWIERA REKLAMY WYROBÓW MEDYCZNYCH PRZEZNACZONYCH DLA PROFESJONALNYCH UŻYTKOWNIKÓW.

STRONA PRZEZNACZONA JEST WYŁĄCZNIE DLA OSÓB WYKONUJĄCYCH ZAWODY MEDYCZNE LUB ZAJMUJĄCYCH SIĘ UŻYWANIEM LUB OBROTEM WYROBAMI MEDYCZNYMI W RAMACH CZYNNOŚCI ZAWODOWYCH. WEJŚCIE NA STRONE MOŻLIWE JEST WYŁĄCZNIE PO ZŁOŻENIU PONIŻSZEGO OŚWIADCZENIA:

OŚWIADCZAM, ŻE WYKONUJĘ ZAWÓD MEDYCZNY LUB ZAJMUJĘ SIĘ UŻYWANIEM LUB OBROTEM WYROBAMI MEDYCZNYMI W RAMACH CZYNNOŚCI ZAWODOWYCH.